• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Edi ‘vdes’ të luajë piano

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Edi Rama, kryetar i socialistëve dhe drejtues i qytetarëve të Tiranës, gjatë këtyre viteve që e kemi parë na ka prezantuar disa hobi apo dëshira të tij, që janë të lidhura gjatë viteve të fundit sidomos me artin.


Dhe ja ku e shohim te kjo foto kreun e PS, duke i rënë pianos.

Gjithë elegancë, duke buzëqeshur, plot sharm, me kostum e kollare lejla, elegant, është ulur përpara një pianoje duke luajtur nota të ndryshme muzikore.

Nuk kemi dëgjuar asnjëherë që Rama të ketë pasur ndonjë dëshirë për pianon.

E kemi ditur pasionin e tij prej basketbollisti, por jo për pianon. Gjithsesi, këto kohët e fundit e kemi parë se është dhënë shumë pas gjërave të artit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top