• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Edicioni i vitit 2010 te MTV Europe Music Awards ne Madrid

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Edicioni i vitit 2010 te MTV Europe Music Awards do te zhvillohet ne kryeqytetin e Spanjes, Madrid.


Pas edicionit te vitit 2002 qe u mbajt ne Barcelone, kjo eshte hera e dyte qe spektakli me magjik i muzikes europiane rikthehet ne Spanje. Show do te mbahet ne daten 7 nentor dhe do te transmetohet drejtperdrejt ne te gjitha kanalet MTV ne bote.

Spektakli do zhvillohet ne “Caja Magica”, nje kompleks sportiv shumefunksional, i projektuar nga arkitekti i famshem francez, Dominique Perrault.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top