• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Edita kundër meshkujve aventuristë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113


Edita Sopjani këngët e saj të fundit “Merri krejt” dhe “Tjetër kush” ishin mjaftë të mirëpritura nga publiku. Është një tekst që iu kushtohet meshkujve aventurierë të cilëve asnjë femër nuk iu pëlqen dhe kanë dëshirë të ndërrojnë sa më shumë. Mirëpo, në këtë tekst mbroj femrat duke sugjeruar meshkujt se duhet të bëjnë dallimin mes karakterit të femrave”, ka thënë këngëtarja Sopajni.
 
Top