• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Edona vjen me klip dhe album të ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Edona Llalloshi ka lansuar në treg albumin e saj më të ri të titulluar “Dilema”, dhe videoklipin e këngës me titull “Romanca”.


Pas një jave lansimi në treg të albumit të ri, Edona Llalloshi duket e kënaqur me mënyrën se si është pranuar ky projekt në publik.

“Ka tri vite që nuk kam edituar album. Dhe të ju them të drejtën edhe këtë vit isha në dilemë të lasoja një album apo jo, sepse për të realizuar një album duhet një përkushtim i madh. Dua që kur të nxjerr diçka në treg, të dal me diçka që vërtet ia vlen dhe pëlqehet nga njerëzit”, është shprehur këngëtarja për të përditshmen “Infopress”.

Edona po ashtu ka lansuar edhe një videoklip të ri, që ka shoqëruar albumin “Dilema”. Videoja e këngës “ Romanca” është realizuar në Maqedoni nga produksioni “Fabrika”.

Pas promovimit të albumit, Edona do të fokusohet edhe këtë verë për të argëtuar pushuesit kosovar që vizitojnë plazhin e Durrësit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top