• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eduart Shalsi, në plazh me skena “hot” dhe “sexy”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Deputetët socialistë nuk duken shumë “hot” dhe “seksi” kur dalin në foltoren e Partisë Socialiste për të folur ballë kamerave.


Ama, kur janë buzë detit, e sidomos ata beqarët, aktiviteti dhe jeta e tyre bëhet akoma më shumë interesante. Në këto foto që ju do të shihni, është pikërisht një ndër deputetët më të rinj të PS: bëhet fjalë për Eduart Shalsin, në gjendje civile i divorcuar nga gruaja.

Sigurisht, pas këtij divorci Shalsi nuk do të rrijë duarbosh. Ja ku e shohim buzë detit, në skena tërësisht hot, me të dashurën e tij, e cila ne të Bluetooth, nuk na rezulton se është e re, por është ajo që ka pasur dhe vitin e kaluar, dhe që ne jua kemi dhënë me foto.

Ezmerja, në fakt nuk është shqiptare, është e huaj, ndaj mund të themi se Shalsi ka tjetër gusto zgjedhjeve. Megjithatë, ndoshta edhe nga fakti që e dashura e tij është e huaj dhe jo shtetase shqiptare, nuk e ka pasur problem, që ne plazhet shqiptare, të na shfaqet në pozicione kaq “hot” dhe kaq intime sa çpo i shohim në këto foto në plazhet e Shqipërisë, çka në fakt, i ka bërë shumë përshtypje pushuesve që kanë qenë vërdallë, dhe që nuk kanë hezituar t’i bënin dhe foto deputetit të PS.

Kaq i dhënë ka qenë Shalsi pas të dashurës së vet, sa nuk e ka parë fare aparatin fotografik që shkrepej drejtim tij. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top