• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Egziston valle dashuria ?

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Egziston valle dashuriaë

ekzisto mi si nuk ekzisto thjesht nuk i vje afer çdo kujt ky o problemi
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Egziston valle dashuriaë

Dashuria esht e bukur deri sa zgjat , besoj se eksiston :( dua te dashur :)
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Egziston valle dashuriaë

Besoj se Egziston :D ( Me te nigjume e kom se vet se Njof :p )
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Titulli: Egziston valle dashuriaë

Dashuria egziston dhe pergjithesisht disa njerez e kan ndjer shijen e saj por me mire te themi ne cfare sasie e kemi ndjere ate
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Egziston valle dashuriaë

Essere o non essere questto é il problema..!
Eksiston apo nuk eksiston kjo esht tema..
E dua mandin apo se dua kjo esht dilema...
hahahaha
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Egziston valle dashuriaë

ekziston por nuk zgjat cdo gja ka nje fillim dhe nje fund dhe dashuria po ashtu por qe ekziston ekziston ajo por ku vjen e kur shkon ska percaktim
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuriaë

Dashuria per te egzistu egziston po un tash nuk po e di e ke llafin Ana dashuri e vertet apo si ..?
Nese eshte dashuri e vertet ktu nuk e di ....se cdo gje nise serioze dhe ne fund del...ciao ciao me nje flm :mad:
 

No Way

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
44
Pikët
0
Vendndodhja
Larg
Përgjigje e: Egziston valle dashuriaë

Wow..po vihet ne dyshim ekzistenca e dashurise keshtu?!!!!!!!!
Te mos e kesh provuar dashurine,nuk do te thote qe ajo nuk ekziston!
Ekziston dhe eshte motorri i botes.....ve ne levizje cdo gje....ketu nuk flas vec per dashurine mes nje cifti......po edhe ne familje,ne shoqeri,per natyren!:)

Kush nuk e ka provuar,uroj ta hase......shpesh eshte e veshur thjesht dhe nuk shkelqen nga larg....hapini syte mire....;)
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuriaë

Wow..po vihet ne dyshim ekzistenca e dashurise keshtu?!!!!!!!!
Te mos e kesh provuar dashurine,nuk do te thote qe ajo nuk ekziston!
Ekziston dhe eshte motorri i botes.....ve ne levizje cdo gje....ketu nuk flas vec per dashurine mes nje cifti......po edhe ne familje,ne shoqeri,per natyren!:)

Kush nuk e ka provuar,uroj ta hase......shpesh eshte e veshur thjesht dhe nuk shkelqen nga larg....hapini syte mire....;)
Po ca te hasesh mi ca te hasesh...qe sa e takon pastaj ta ben zemren cope...
 
  • Haha
Reactions: JAM

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

pifffffffffffffffffffffff per mua nuk ekziston eshte nje fantazi e keto si perrallat qe na tregonin kur ishim te vegjel
mund te ket ekzistuar me perpara por sot ekziston vetem interesi femrat mendojne te gjejne je mashkull me leke shume dhe gjithashtu dhe meshkujt mundohen te gjejne femra me leke shume qe tja kalojne bukur keshtu qe dashuri mes nje mashkulli dhe nje femra nuk ka ka vetem interes eko
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

perderisa te gjithe flasin per te e te gjithe thone qe kane vuajtur per dashuri....

ku ka ze nuk eshte pa gje- thote populli :)
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Ekziston, mirëpo ajo duhet ruajtur dhe nuk duhet lënë të humbasë.

Kjo është në dorën tonë.
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

jo mi rrushe se jam 100% femer por nuk me ka qelluar ne jeten time dhe ne njerzit qe me rrrethojne qe dikush te doj dike me zemer ne shumicen e rasteve e do per leke ky interes eshte nga te dy anet ose e merr se keshtu e kan vendosur prindrit e personit ose per te ber me inet dike tjeter.
mbase ti dhe shume te tjer nuk e kuptojne se ca dua te them se ne fakt vetem nje njeri eshte ketu qe e din se ca dua te them dhe pse i thme keto gjera
por dashuria sot eshte vetem tek leku
unejsa jep shume trishtim kjo qe ke shkruar..shpresoj te gabohesh , ne te kundert ta them me gjithe zemer, largohu nga ai ambjent qe te rrethon.. sepse dashuria egziston dhe eshte e paster, mbase nuk zgjat gjithe jeten por per sa kohe zgjat eshte nirvane :)
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,803
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

pifffffffffffffffffffffff per mua nuk ekziston eshte nje fantazi e keto si perrallat qe na tregonin kur ishim te vegjel
mund te ket ekzistuar me perpara por sot ekziston vetem interesi femrat mendojne te gjejne je mashkull me leke shume dhe gjithashtu dhe meshkujt mundohen te gjejne femra me leke shume qe tja kalojne bukur keshtu qe dashuri mes nje mashkulli dhe nje femra nuk ka ka vetem interes eko

Unejsa, do e ndjesh ti se shpejti kur zemra t'bej bum bum bam bam ;) :Dme gjith fjalet, po esht mjalt :D
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

mua t eme bej zemra bum bum bum pifffffffffffff se besoj se ne fillim une nuk i besoj lekures time e jo ti besoj meshkujve nuk eshte dashuria e ber per mua jo nuk arrin dote te kaloje xhunglen ku jam une
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,803
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Mos ji e sigurte ;)

Bum BUM bum bum ben zemra;)

veme bast:D
 
Top