• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Egziston valle dashuria ?

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

ahahaahah bum bum bum ben gjithmone ajo por ne themi tja bej bum bum bum bum bum bum per dike qe zemra ime nuk do ja bej kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,675
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

ahahaahah bum bum bum ben gjithmone ajo por ne themi tja bej bum bum bum bum bum bum per dike qe zemra ime nuk do ja bej kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Pse mi, cka kjo zemra jote, esht prish:O
 

Kryqi

Kristianizues
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Moske
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Po ekziston.
Une e kam provuar dhe jam akoma "viktime" i saj.
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,675
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Lerm rehat :p

e kam ndjer mi bum bum bam bam
Mban mend daullet e afriks? :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

hahahahahahahahahahahah

ncuq kam qen e vogel nuk kam dite ne ate kohe ..:p
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Regina zemra ime nuk funsionon i mungojne disa pjes qe eshte e pamundur ti gjesh ne treg dhe ta rregullosh keshtu qe do mbetet pergjithnje e prishur
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,675
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Mi zemra s'komandoht po ashtu dalullet jo :D


Unejsa, dashnia ja nje poem


T'dua, ah sa shum ndjej per ty
T'dua, syte e tu jan pasqyra ime
T'dua, me zemren veshtroj n'sy
ti je i teri jeta frymmarja ime ;) :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Regina zemra ime nuk funsionon i mungojne disa pjes qe eshte e pamundur ti gjesh ne treg dhe ta rregullosh keshtu qe do mbetet pergjithnje e prishur
lol cka ka ndodh keshtu tema eshte EGZISTON VALLE DASHURIA...ne ate zemren tende nuk i ke njezit qe i don ti si familja e miqet etj etj...?!
nuk dmth qe te rah zemra vetem per dashuri ajo njehere rah per dashuri vjen vetem per nje person ....po ka raste qe rah edhe per emucione tjere si per keq dhe per mire

keshtu qe ke ti jan ato rrahje bam bum e bum bum ......:)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,879
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Lerm rehat :p

e kam ndjer mi bum bum bam bam
Mban mend daullet e afriks? :D
Jo une mbaj mend ,daullet e brrakes:D

Sa per temen:

Ekziston,sepse dashuria eshte nje ndjenj e bukur e paster, por per ato qe dashurojne me shpirt.
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,675
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Regina zemra ime nuk funsionon i mungojne disa pjes qe eshte e pamundur ti gjesh ne treg dhe ta rregullosh keshtu qe do mbetet pergjithnje e prishur
mi zemra sado e prish t'jet esht e brisht ;)

Zemra ka nevoj per dashni, hajd do vij dita jote ;) :)
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Mi zemra s'komandoht po ashtu dalullet jo :D


Unejsa, dashnia ja nje poem


T'dua, ah sa shum ndjej per ty
T'dua, syte e tu jan pasqyra ime
T'dua, me zemren veshtroj n'sy
ti je i teri jeta frymmarja ime ;) :D
ahahahaahah poezi te tilla te dukura kam ber une ne kohen kur isha ne gjimnaz kan nje bllok te terin ne oren e fizikes dhe ne te mat skishim ca me be dhe benim poezi dashurie po jane pa ndjenje jane pa zemer thjeshte fjale te bukura ne ere dhe asgje me shume se fjal kote
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,675
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

lol cka ka ndodh keshtu tema eshte EGZISTON VALLE DASHURIA...ne ate zemren tende nuk i ke njezit qe i don ti si familja e miqet etj etj...?!
nuk dmth qe te rah zemra vetem per dashuri ajo njehere rah per dashuri vjen vetem per nje person ....po ka raste qe rah edhe per emucione tjere si per keq dhe per mire

keshtu qe ke ti jan ato rrahje bam bum e bum bum ......:)

mi mos me kopjo mua per bum bam bum bam daullet e xhungls :p
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

mi zemra sado e prish t'jet esht e brisht ;)

Zemra ka nevoj per dashni, hajd do vij dita jote ;) :)
po mi kur te behem 123 vjece eshte e garantuar

por cme duhet dahsuria mua te kem telash joooooooo mi se jam rehat vetem pa telashe
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,675
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

ahahahaahah poezi te tilla te dukura kam ber une ne kohen kur isha ne gjimnaz kan nje bllok te terin ne oren e fizikes dhe ne te mat skishim ca me be dhe benim poezi dashurie po jane pa ndjenje jane pa zemer thjeshte fjale te bukura ne ere dhe asgje me shume se fjal kote

e gabuar, kte e kam ber kur kam ren ne dashni ;)


Mos harro bum bam bum bam bum bam :D
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

lol cka ka ndodh keshtu tema eshte EGZISTON VALLE DASHURIA...ne ate zemren tende nuk i ke njezit qe i don ti si familja e miqet etj etj...?!
nuk dmth qe te rah zemra vetem per dashuri ajo njehere rah per dashuri vjen vetem per nje person ....po ka raste qe rah edhe per emucione tjere si per keq dhe per mire

keshtu qe ke ti jan ato rrahje bam bum e bum bum ......:)
o rrushe po ajo lloj dashurie ekziston mi per njerzit e aferte qe ke me ate dhoj dashurie e kam zemeren plot e perplot une por ne e kaluam dashurin ne rrafshin tjeter e kishim per ate dashurin tjeter miiiiiiiiiiiiiiii e jo per dashurin qe kemi per familjen per miqet e per te afermit e tjer
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,675
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

po mi kur te behem 123 vjece eshte e garantuar

por cme duhet dahsuria mua te kem telash joooooooo mi se jam rehat vetem pa telashe

Mi do sdo ti zemra asht e brisht, pranojeeeeeeeee ;)

Mos do ti t'shkosh vrap n'azil pleqsh :p
 
Top