• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Egziston valle dashuria ?

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,606
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Mi Unejsa nuk je robot ti je cupk e bukur, nese beson te Zoti ki besim.:)

Jo pesimiste, zemra jote nuk asht robot:)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,766
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Hajde patriote,se do ikim te dyja ne azil:D:D
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,606
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Ti qkur kshu nuk ke ren ne dashni ti papapappapapap a e ke ndjer bum bum bm apo jo ?????
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Mi Unejsa nuk je robot ti je cupk e bukur, nese beson te Zoti ki besim.:)

Jo pesimiste, zemra jote nuk asht robot:)
Une besoj ne zot mi dhe cupk jame por nuk besoj tek dashuria e meshkujve te sotem mi se jane keta te sotmit ca pupupupupup mos i pafsh ne kontinent sa te rrezikshme jan

Hajde patriote,se do ikim te dyja ne azil:D:D
po mi rrushe po me prit por jo tani se do e gezoj jeten njer per njeher se jane e vogel akoma per te shkuar ne azil kur te plakem dhe ca do kapemi te dyja dor per dore dhe do ikim bashke
pastaj cdo ti ne azil ti ke 2 yje shume te bukur èèèèèèèèèèèèè
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

o rrushe po ajo lloj dashurie ekziston mi per njerzit e aferte qe ke me ate dhoj dashurie e kam zemeren plot e perplot une por ne e kaluam dashurin ne rrafshin tjeter e kishim per ate dashurin tjeter miiiiiiiiiiiiiiii e jo per dashurin qe kemi per familjen per miqet e per te afermit e tjer
oj lale e di un se per cfar dashurie po flitet ktu po e lidha rasti qe ZERMA KA RRAHJE TE FORTA bam bum si i thuhet nese nuk i ke ato rahje i bije qe te jesh njeri pa ndjenja moj cka thu aman...:O
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,606
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Papapapapapa meshkujt lark qoft :p

Jan te but qengj ata mi ;)
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,606
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

oj lale e di un se per cfar dashurie po flitet ktu po e lidha rasti qe ZERMA KA RRAHJE TE FORTA bam bum si i thuhet nese nuk i ke ato rahje i bije qe te jesh njeri pa ndjenja moj cka thu aman...:O

Pufi lere cupken, do sdo dashnia ia hedh grepin asaj pa ditur, vec nga vash ;)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Regina Pufe te lutem jo Pufi se i bije te behem synet hahaha

do nje kafe ..? keshtu si per rahje te zemres ..?
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

oj lale e di un se per cfar dashurie po flitet ktu po e lidha rasti qe ZERMA KA RRAHJE TE FORTA bam bum si i thuhet nese nuk i ke ato rahje i bije qe te jesh njeri pa ndjenja moj cka thu aman...:O
tani per meshkujt pa ndjenja jemi skemi ca me bo

Papapapapapa meshkujt lark qoft :p

Jan te but qengj ata mi ;)
po ju dhe lek si qengja jane ata dhe ca qengjash qe jane miiiiiiiiiiiii
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Pufi lere cupken, do sdo dashnia ia hedh grepin asaj pa ditur, vec nga vash ;)
pifffffffffffffffff se besoj
Regina Pufe te lutem jo Pufi se i bije te behem synet hahaha

do nje kafe ..? keshtu si per rahje te zemres ..?
pufiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pufiiiiiiiiiiiiiiiii pufiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kiss kiss
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,606
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Regina Pufe te lutem jo Pufi se i bije te behem synet hahaha

do nje kafe ..? keshtu si per rahje te zemres ..?
Ku di gja un Pufi t'shkon.:d

Kafe u ba von mi her tjeter-paqe- thanks :)
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

dua une kafe kush ma ben nje
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Reginiiiiiii
lol pufeeeeeeeeeeeeeeeeee..............:mad: mos mi ngre nervat ne mes nate

edhe mos kerko paq se kafe te ofrova jo lufte

unejsa kiss kam nje pytje per ty mund te me tregosh dmth e nick tende ...nese e ke bezdi lere ska gje ...:)
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,606
Pikët
113
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

ma mir luft se paqe, mi t'kam patriote :p hajd puci
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

kurr mos beso t'marrt e mira-pff-:O

dashniaaaaaaaaaaaaaa do t'prese me mimoza ;)
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i kam alegji mimozat me shkaktojne te kruajtme hunde dhe teshtima

Reginiiiiiii
lol pufeeeeeeeeeeeeeeeeee..............:mad: mos mi ngre nervat ne mes nate

edhe mos kerko paq se kafe te ofrova jo lufte

unejsa kiss kam nje pytje per ty mund te me tregosh dmth e nick tende ...nese e ke bezdi lere ska gje ...:)
Unejsa do te thote shpirte mire qe kur je i merzitur te mabn afer dhe te jep dashuri dhe mbeshtetje

tani unee di qe do thuash duke u bazua rne nick tende duhet te jet e kunderta
une u qendroj te gjithve qe kan nevoj prane dhe i ndihmoje me sa duhet kam shume shume shume shoqeri me te cilet shkoj jasht mase mire por te dua dike me shume se vetja sic thuhet e kam shume shume te veshtir i dua si shoke ose si shoqe dhe i dua shume i shikoj meshkujt si shok thjesht dhe jo ti shikojm se sy tjeter e kupton ti


ika tani se me pa mandi qe kam filluar chit-chat do me rrafin se sa her qe futem dhe rri ne forum si bej temat lemsha en chit-chat dhe ne fund do perfundoj ne kosh te plerave dhe pse e di qe me ka xhan por perseri me fut ne kosh te plerave ai mua
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,338
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

...edhe ate e paster si loti!!!!...por ka asi/o qe nuk e din qka eshte ajo,mendojn qe eshte zheton pokeri ne lojrat e fatit...``serenat``

https://www.youtube.com/watch?v=vR_Y-odFhU4
 

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
7,967
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!
Përgjigje e: Egziston valle dashuria ?

Dashuria eshte nje enderr valle?? Jo, qenka nje perralle. Sa bukur ta perjetosh ate.....Tani me duket qe ngeli vetem neper telenovela dhe raftet e librave te shkruar dikur per egzistencen e saje.....Por shum pak lexohen.....
 
Top