• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eja, na e thuaj një fjalë të mirë; falna një buzëqeshje....

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,183
Pikët
113
Die !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wirklichkeit ist ein erhabenes, universelles, geordnetes Chaos.

Einer der bedeutendsten ???????????????????? Schriftsteller in = BOTE, aPO i te GJITHA vremenave.


GREATE.
 

DUA

ꪖ𝘲ꪊ𝓲ꪶꪖ ꪀꪮꪀ ᥴꪖρ𝓲𝓽 ꪑꪊ𝘴ᥴꪖ𝘴
Anëtar
Apr 6, 2020
Postime
3,912
Pikët
133
1626351227478.jpeg
Atyre që nuk të shohën
U mungojnë sytë

Ata që nuk të pëlqejnë
U mungon zemra

Ata që të përgojojnë
Nuk kanë respekt

Ata që nuk të kanë ty si mik
U mungon diçka e vlefshme.

Ditë të bukur në vazhdim duke ju uruar: sy, zemër, respekt dhe gjithçka me vlerë. 😊
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
19,430
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
View attachment 98641
Atyre që nuk të shohën
U mungojnë sytë

Ata që nuk të pëlqejnë
U mungon zemra

Ata që të përgojojnë
Nuk kanë respekt

Ata që nuk të kanë ty si mik
U mungon diçka e vlefshme.

Ditë të bukur në vazhdim duke ju uruar: sy, zemër, respekt dhe gjithçka me vlerë. 😊
Po deshe lexoje këtë anekdotë
 
  • Like
Reactions: DUA

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
16,417
Pikët
113
Mu me ka ndodhe qe me ka sha njeher dhe se kam vendos ne ignore :D une thjesht i mbaj te gjithe ne dukje.
Veç per dukje s'ka nevoje ajo Lumo. :)

Eshte Nicke e krahu tjeter (te gjithe) :)

Ti je i mire djalosh Lumi
I shakase
Seriozitetit
Matur
Humorit
Por respektoj ate qe ajo beri,me deshire per koh te shkurter.
 
Top