• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eja, na e thuaj një fjalë të mirë; falna një buzëqeshje....

E**A**

V.I.P
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
7,192
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë
Gabimi i shume femrave eshte se lidhen me dike, sepse kane nevoje per dike qe t'i mbroje. Nje pastor gjerman do te bente pune...por pastor te vertetw ama 😏

Ju prezantoj me pastorin tim.

View attachment 105413
Jy është qeni yt?
Të kam parë një foto që postove me një qen të bardhë apo bojëqumështi pranë, kisha menduar se ai ishte qeni yt.
 

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,653
Pikët
113
Sot dite me diell ketu tek une !
 
Top