• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eja, na e thuaj një fjalë të mirë; falna një buzëqeshje....

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
7,701
Pikët
113
Nuk me ben me pune e mesuara mua
une jam duke ber dozen e trete te vaksines
Ata jane ngarkuar dhe angazhuar ne pasaporten digitale. Ata do te pajisin dhe ndoshta ke fat vete tek doza e 100 qe do te pasqyrohet ne ate pasaport qe po ta pergatizin ata, MITRE
 
Top