• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 49

  Gi de Masha

  The untouchables ... 65 From Danimarkë
  • Postime
   19,430
  • Rezultati i reagimit
   7,798
  • Pikët
   113
 • 37

  Pablo

  Pablito
  • Postime
   6,380
  • Rezultati i reagimit
   9,529
  • Pikët
   113
 • 21

  Anemone

  V.I.P
  • Postime
   31,520
  • Rezultati i reagimit
   17,177
  • Pikët
   113
 • 13

  John

  V.I.P
  • Postime
   2,008
  • Rezultati i reagimit
   2,135
  • Pikët
   113
 • 12

  Enisa

  First From Shqipëri
  • Postime
   9,534
  • Rezultati i reagimit
   10,643
  • Pikët
   113
 • 11

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
  • Postime
   59,183
  • Rezultati i reagimit
   12,337
  • Pikët
   113
 • 9

  Geri

  half man, half amazing 33 From 𝖌𝖊𝖙 𝖑𝖔𝖘𝖙
  • Postime
   2,485
  • Rezultati i reagimit
   4,586
  • Pikët
   113
 • 9

  Nicktjeter

  Per aspera ad astra.
  • Postime
   17,759
  • Rezultati i reagimit
   17,962
  • Pikët
   113
 • 8

  Cold_Girl

  🤍 From S'TE INTERESO
  • Postime
   7,066
  • Rezultati i reagimit
   6,234
  • Pikët
   113
 • 7

  Xhenet

  Amoureus ❤️♥️ From Ne mes endrrave dhe realitetit
  • Postime
   4,486
  • Rezultati i reagimit
   10,736
  • Pikët
   113
 • 6

  Linda

  ❤❤❤❤❤❤
  • Postime
   14,626
  • Rezultati i reagimit
   15,818
  • Pikët
   113
 • 6

  gladiola

  V.I.P 69 From Shqiperi...Korce
  • Postime
   3,865
  • Rezultati i reagimit
   3,438
  • Pikët
   113
 • 6

  e panjohura

  Super Moderator From Atje ku më le!
  • Postime
   7,967
  • Rezultati i reagimit
   3,418
  • Pikët
   113
 • 6

  Fshatari

  Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
  • Postime
   10,653
  • Rezultati i reagimit
   4,096
  • Pikët
   113
 • 6

  Passion

  V.I.P
  • Postime
   16,417
  • Rezultati i reagimit
   8,405
  • Pikët
   113
 • Top