• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ejani te freskohemi me perlat e kengeve shumzeshe te jugut

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
47,418
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
E di se ka shum tema me nje permbajtje te perafert por per ju qe pelqeni apo edhe adhuroni te tilla kenge do tju lutesha ti sillnit ketu e te freskojme zemren dhe shpirtin me te tilla perla te rralla qe tregojne se sa bukur dhe hyjnushem di te shprehe pasurine e shpirtit te tij populli yne.

 
Top