• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ejani te freskohemi me perlat e kengeve shumzeshe te jugut

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
47,418
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Tere jugu ka polifoni.
Labet jane ato qe me reklamuarat. Por edhe Mallakastra Skrapari, Korca e Kolonja kane polifoni. Sejcila me specifikat e saj.
I kam vene me siper kga kolonja e gjinokastra e do te ve te tjera se po bej edhe vete nje si tip rrugetimi duke i degjuar dhe pastaj hedhur ne kete teme....

Je qe je mund te hedhesh edhe ti ndonje per te hequr merzine qe te shkaktoi Nikoleta.
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
8,717
Pikët
113
Eshte 100% e vertete. 40 minuta me pare fillova e shkrujta qe ishalla do bie shi por nuk e postova se u magjepsa nga kenga e bukur qe kam cituar dhe tani po bie shi. Dhe ishte diell kur po lutesha per shi. Eshte 100% e vertete,lol
 
Top