• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eklips më 11 korrik në “Soccer City”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Finalja e botërorit që do zhvillohet në 11 Korrik në “Soccer City” të Johanesburg, do të karakterizohet edhe nga një fenomen i rrallë natyror.


Qielli do të errësohet për të dhuruar një spektakël të vërtetë pasi në disa pjesë të globit do të shihet një eklips i plotë i diellit.

Pjesa që do ta shijojë më shumë këtë spektakël është ajo në Paqësor, më saktësisht në brezin e Patagonias të populluar nga ishuj të vegjël dhe shumë pak banorë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Eklips më 11 korrik në “Soccer City”

:) me pelen kjo !
 
Top