• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

Status
Temë e mbyllur.

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nëse dikur ekspozimi i gjoksit ishte top hit, kohës fundit është bërë më ndryshe. Nxjerja në pah e pjesëve tjera të trupit, duke treguar linjat seksi është bërë në modë.


Femrat e njohur po shfrytëzojnë rastin që të mbledhin sa më shumë fansa me hiret e bukura.

Ekspozimi i prapanicës tek femrat, ka filluar të ngjallë interes më të madh tek gjinia e fortë. Ndërkohë që të njohurat tona nuk e kanë problem pozimin nga mbrapa, duke treguar se vërtetë ndihen seksi dhe komode.

Këngëtarja Adelina Berisha, e re në moshë por me linja trupore shumë seksi. Ka kënduar që e vogël, por kohës fundit ka filluar të josh publikun dhe veçanërisht botën mashkullore me prapanicën e saj.

Në anën tjetër, motra e Adelia, Ema Ismaili, edhe pse nuk është fytyrë publike, ajo ka një fizik shumë të bukur. Flitet se edhe femrat e estradës i’a kanë zilinë Emës, shkak linjave trupore.


Jeta Faqolli, këto ditë në profilin e saj në face book ka hedhur disa foto, ku shihet se këngëtarja ka ndryshuar lukun nga bjonde në brune.


Edhe Jeta, mban akoma linjat e bukura trupore.​

Një trup seksi dhe në formë ka edhe Tuna Sejdiu.


Ajo asnjëherë nuk ka pasur problem me kilogramët, por gjithmonë është treguar e kujdesshme ndaj linjave trupore./yllpress/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

une nuk mendoj se ka filluar.. kjo mode asht prej kohes se gurit e deri ne ditet e sodit , e do te vazhdoj edhe ne te ardhmen...
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

une nuk mendoj se ka filluar.. kjo mode asht prej kohes se gurit e deri ne ditet e sodit , e do te vazhdoj edhe ne te ardhmen...
Ti si gjithmon i ngatero gjonat.Moda qendron per ata qe i shikojn per here te pare.
Ne epoken e gurit,nuk u shikote prapanica,u shikonte inteligjenca.Kush ishte me inteligjente me lujt prapanicen.
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,664
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

une nuk mendoj se ka filluar.. kjo mode asht prej kohes se gurit e deri ne ditet e sodit , e do te vazhdoj edhe ne te ardhmen...
haha

Ohhh sa e thjesht eshte bota! Jemi ne qe e komplikojme!
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan

soldiers

Anëtar i ri
Anëtar
May 10, 2011
Postime
16
Pikët
0
Përgjigje e: Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

Mode! Athere presidentja jone Jahaga paska mbetur prapa shume...
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

Mode! Athere presidentja jone Jahaga paska mbetur prapa shume...
ajo nuk ka mbetur prapa .. ndoshta ishte ma mire me than asht e prapambetur :D
 

soldiers

Anëtar i ri
Anëtar
May 10, 2011
Postime
16
Pikët
0
Përgjigje e: Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

I kishte ardhur si keq me perdore ate Fjale...hehehe sille ka ta sillesh ..veq perpara JO
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

Ne repistat edhe konget i bojm me kuptim.Nuk jemi si ju rokerat qe i kendoni vetem Djallit.
Nga i gje keto kong te bukra.Eshte njesoj si ajo;do pim viski me kola.

haha haghaaaaaaaaaa i gjej per inati :D ju komunistat nuk meritoni Deep Purple .. haa
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

``4``

Uoreeeeeeeeeeee... paskerkisha patur dale prej kohesh nga moda...s'e dinja..!!

``brutal``
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
50,537
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

Mode ne kuptimin e Vipave , me siguri :S

Ps...Jam dakort me ty gurax :p
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
69,614
Pikët
113
Përgjigje e: Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

Pa u shprehur Lumi te kjo temë nuk shkruaj unë.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

.....
Meri, nuk eshte kurre vone me e nxjerr ne selamet dhe me hy perseri ne mode. :D
T'a kesha ditur qe me pare...
Nuk do .....-gjynaf-

Jam me moden e vjeter... #1*
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
69,614
Pikët
113
Përgjigje e: Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

Lumit ja kemi heq gradat per nji jave ledio.

e tmerrshme pa sex-gezuar-
Po por nuk ja ndaloni dot të shprehi mendimin e tijë për prapakolpin.


P.s. të jap prapanicën e Çiljetës bardhë e zi do më japësh zogun e Tunës me ngjyra.:p
 

Kulpra

A.
Anëtar
Jul 19, 2012
Postime
4,796
Pikët
0
Vendndodhja
Në syrin e ëndrrave
Përgjigje e: Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

Gurax,

Nje gje nuk po kuptoj: po diskutohet per nxjerrjen ne selamet te te prapmes se gocave ne pergjithesi apo te yllit "shuajtes" te forumit? :D
 

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
32,273
Pikët
113
Përgjigje e: Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

Po por nuk ja ndaloni dot të shprehi mendimin e tijë për prapakolpin.


P.s. të jap prapanicën e Çiljetës bardhë e zi do më japësh zogun e Tunës me ngjyra.:p
do me bo nai1 pazar me Shkendijen bim dakort?
 
Status
Temë e mbyllur.
Top