• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Elbasan: "Komuniteti ndërton vetë rrugën"

Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
13,093
Pikët
113
Kryepleqesia eshte lokale. Pratikisht, voton populli per interes te tij. Ka vet-interes qe te behet mire. Qeveria eshte INSTALIM i sherbimeve sekrete sipas intersave te parazitave, stanikeve, sadisteve, psikopateve, pedofilave, instaluar per te gravit mallim dhe shpirtin.
Une jam shkencetari qe kerkoje :)
Peci, edhe pleqesia eshte forme qeverie e veshur me pushtet. Nuk duhen votuar njerez peci. Duhen votuar vetem alternativa zgjidhjesh.
 

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
10,183
Pikët
113
Peci, edhe pleqesia eshte forme qeverie e veshur me pushtet. Nuk duhen votuar njerez peci. Duhen votuar vetem alternativa zgjidhjesh.
je per zero organizim? ZERO QEVERISJE? Kush do ta organizoj votimin? Vite me pare kam shkruar edhe kete; ja jap voten cdo kujt ne marveshje te shkruar se ne se premtimet nuk realizohen (pavarsisht rethaneve) frimos qe te varet me mes te sheshit. Kjo e te varurit ne litar si te duket? E bejm me te pjekur te gjalle?
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
18,647
Pikët
113
Mos ma shani komshiun ime se s'lat rob pa sha e pa njollos, zhele dreqi, rob te prap 😁
(rrofte kryetari bashkis, i vetmi socialist qe pelqej pa perfshi Edon ne i ministre qe se them se s'du ta them :p )
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
13,093
Pikët
113
je per zero organizim? ZERO QEVERISJE? Kush do ta organizoj votimin? Vite me pare kam shkruar edhe kete; ja jap voten cdo kujt ne marveshje te shkruar se ne se premtimet nuk realizohen (pavarsisht rethaneve) frimos qe te varet me mes te sheshit. Kjo e te varurit ne litar si te duket? E bejm me te pjekur te gjalle?
Votimin e organizon inteligjenca artificiale. Mjaft t’i japesh kodin e organizimit. :)

Nuk behem kriminel prej budallikut te te tjereve. :)
 
Top