• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Elektroshok për dashnorët e gruas

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaBritaniku 51 vjeçar ka qenë i pushtuar nga pohimet se gruaja e tij po e tradhtonte me fqinjin, prandaj në derë kishte vendosur një elektroshok të cilin e kishte përpunuar vet.
Ka pasur kujdes që kushdo që t’i bie nafaka të hyj në shtëpinë e tij t’i mundësojë një goditje “të ndershme” elektrike. Në elektroshok ka vendosur edhe sensorin për të aktivizuar rrymën elektrike pasi që dikush të ofrohej. Mysafirët e padëshiruar i ka goditur me elektroshok nën krahë, e goditjet elektrike kanë qenë në mes të 11 e 18 volt.

Atë e kishin lajmëruar, derisa në gjyq kishte sqaruar se pajisjen e kishte bërë “për të parandaluar njerëzit që ta bëjnë atë punën me gruan e tij”.

Pas gjykimit, ai është urdhëruar të kërkojë ndihmën e psikiatrit, sepse kanë zbuluar se ka probleme psikike. E ku mos me pas i shkreti ..../
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
7,156
Pikët
113
Përgjigje e: Elektroshok për dashnorët e gruas

Mysafirët e padëshiruar i ka goditur me elektroshok nën krahë, e goditjet elektrike kanë qenë në mes të 11 e 18 volt.
E si e bente dallimin rryma , qe mysafiri ishte i padeshiruar apo ishin njerzit e shtepis qe kishin harru ndonje gje brenda ne home ??

dhe nje pyetje te fundit :

Vetem per burrat ishte ky elektroshoku ? :D
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Elektroshok për dashnorët e gruas

angel, kjo ishte thjesht nje lajm, qe ka ndodhur, pasi Sea nuk eshte se ka shkrujt vete per ket ndodhi
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,465
Pikët
113
Përgjigje e: Elektroshok për dashnorët e gruas

Po per dashnoret e burrave nuk ka si ky lloj Elektroshoku?:D:D
 
Top