• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eli Fara duet me Sinan Vllasaliu

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pas suksesit të merituar me këngën “Vjeshta” vjen surpriza më e re e këngëtares së mirënjohur Eli Fara.


Mes koncerteve dhe impenjimeve të pafundme këngëtarja do të sjellë një tjetër këngë për fansat e saj.Por ajo që do të jerë risi këtë herë për të gjithë është se Eli do të realizojë një këngë duet me këngëtarin nga Kosova Sinan Vllasaliun.

Kënga është përfunduar ndërsa pritet të realizohen këto ditë xhirimet e klipit të saj, i cili do të realizohet në Jug të Shqipërisë. (Bleutooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top