• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eli kërkon opinionin e Gertit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ndonëse këtë javë, veç emocioneve të garës Eli Fara mbante mbi supe dhe dhimbjen e kaviljes, arriti që me pak sforco t’ia dilte mbanë dhe shumë mirë madje.


Të gjithë u befasuan nga paraqitja e saj atë mbrëmje duke përfshirë këtu edhe jurinë, e cila dhuroi për Elin 10-pikëshin e parë për këto tri javë konkurrim.

E megjithatë, ndonëse grumbulloi një total prej 25 pikësh nga 30 të mundshme, këngëtarja nuk është e kënaqur.

Ja tek na shfaqet duke i kërkuar partnerit të saj, Gertit, opinionet e performancës. Mos ndoshta mendimi i tij vlen më shumë se sa i jurisë për Elin?!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top