• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Elisabetta bëhen me djalë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Elisabetta Gregoraci ka lindur në një klinikë në Nizza, vogëlushin Falco Nathan.
Fëmija ka ardhur në jetë në orën 8:00 të mëngjesit dhe peshon 4.1 kilogramë.

Mamaja dhe djali janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe gjatë lindjes nuk pati asnjë problem. Prezent ka qënë edhe babai, Flavio Briatore.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top