• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Elisabetta edhe pak dite do te behet nene

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pas pak ditesh do te behet nene per here te pare. Elisabetta Gregoraci, bashkeshortja e nje personazhi te njohur ne boten e Formula 1, Flavio Briatore, mezi pret qe ta shtrengoje ne krahe vogelushin e saj.


Eshte ne fund te 9 muajve, peshon 15 kilograme me shume dhe thote se ka ngrene gjithcka ka dashur, duke perfshire picat dhe cokollatat, madje ne sasi te madhe.

Gregoraci po i kalon keto dite duke pare dokumentare me lindje femijesh dhe duke lexuar libra.Zonja Briatore thote per bashkeshortin e saj se mezi pret qe te shohe te birin.

“Sa here qe i flet femijes sone, i shkelqejne syte. Nuk e kam pare kurre tim shoq kaq te gezuar”, tregon Elisabetta.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top