• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Elita 5 ndez Velipojën

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Edhe pse temperaturat nuk kanë premtuar shumë për një mot të mirë që të mbledhë turistë në plazhet e vendit, kjo nuk i ka penguar këngëtarët të vijojnë turin e tyre nëpër qytete të ndryshme, në organizime dhe evenimente, si edhe në koncerte, me ftesa enkas për ta.


Ditët e fundit grupi i mirënjohur ‘Elita 5’ ka udhëtuar drejt Velipojës ku aty ka mbledhur gjithë simpatizantët dhe adhuruesit e grupit të tyre.

Një natë e paharruar për ta që ka zgjatur deri në orët e para të mëngjesit, edhe pse moti nuk ka qenë I mirë, dhe rreshjet e shiut kanë qenë ato që kanë dominuar.

‘Elita 5’ do të vijojë turin e koncerteve dhe të pjesëmarrjeve në vende të ndryshme, Brenda dhe jashtë Shqipërisë. Sezoni I verës, për ta ka nisur tashmë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top