• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eliza është kthyer në serialin “Doll House”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
h
Eliza* për të cilën ishte thënë se kishte thyer dorën gjatë xhirimeve, tani është thënë se do të mund t’u kthehet skenave të saj.


Aktorja e cila ishte kthyer në serialin “Doll House”, por ishte detyruar ta lë atë pasi ishte lënduar e edhe për shkak të asaj se televizioni Fox nuk kishte treguar interesim për të vazhduar këtë gjë.

Nga ana tjetër, tashmë kanë filluar thashethemet se aktorja do të luajë në një film të metrazhit të gjatë, premiera e të cilit pritet që të jepet së shpejti.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top