• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eliza dikur ishte mikja e Kouchner’it!

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja Eliza Hoxha ka kujtimet të mira më ish kryeadministratorin e Kosovës, Bernard Kouchner, i cili aktualisht është ministër i Jashtëm i Francës.


Eliza ka postuar fotografitë që ka bërë më Kouchner gjatë vitit 2001 në profilin e saj në facebook.com disa ditë më pas pasi Kouchner kishte vizituar Kosovën.

Përndryshe, Eliza kohëve të fundit ka realizuar një video-klip të një kënge, por ende nuk dihen arsyet pse ajo është tërhequr nga juria e “Talenti X”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top