• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Elizabeth Taylor fejohet me Jason Winters

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktorja Elizabeth Taylor, e cila është 78 vjeçare dhe është në një karrocë invalidësh, do të fejohet me të dashurin e saj Jason Winters 49 vjeçar.


Jason Winters është bërë kohëve të fundit menaxher i këngëtares Janet Jackson.

Nuk është më sekret që çifti janë së bashku dhe shumë të lumtur mes vete”, thonë disa burime.

“Tayler është shumë e lumtur me Winters dhe është shumë e dashuruar në të”, thotë burimi.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top