• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Elsa kthehet nga Afrika me buzët me silikon

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pak ditë më parë Elsa Lila ka mbërritur në kryeqytet për një qëndrim treditor për të takuar gjyshërit e saj, të cilët jetojnë në Tiranë. Në këtë hapësirë kohore, një takim me miqtë nuk do të ishte keq.


E veshur më se thjeshtë, shumë larg të qenit një personazh publik, me një palë pantallona, një bluzë dhe një kapele, mbase edhe për të evituar shikimet e kureshtarëve, kengetarja e mirenjohur ka hyrë në ambientet e “Hotel Tirana”, ku edhe miqtë e saj fillimisht nuk e kanë njohur.

Por ajo që na ka bërë përshtypje tek Elsa kanë qenë buzët. Ato nuk janë më si më parë. Pak silikon dhe ja, Elsa ka tentuar pse jo, të bëhet pak seksi. Në fund të fundit, çfarë kanë të tjerat më shumë që i bëjnë?!

Nuk dihet nëse kjo ndërhyrje është bërë para se ajo të shkonte në Madagaskar të Afrikës apo aktualisht, por ajo që duket, mbetet fakti se Elsa nuk ka më buzët që kishte. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top