• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Elsa Lila rikthehet nga Africa me buzet me silikon ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Pak ditë më parë, Elsa Lila ka mbërritur në kryeqytetin shqiptar, për një qëndrim treditor për të takuar gjyshërit e saj, të cilët jetojnë në Tiranë.

E veshur më se thjeshtë, shumë larg të qenit një personazh publik, me një palë pantallona, një bluzë dhe një kapele, mbase edhe për të evituar shikimet e kureshtarëve, këngëtarja e mirënjohur ka hyrë në ambientet e “Hotel Tirana”, ku edhe miqtë e saj fillimisht nuk e kanë njohur.

Por ajo që ka bërë përshtypje te Elsa kanë qenë buzët. Ato nuk janë më si më parë. Pak silikon dhe ja, Elsa ka tentuar pse jo, të bëhet pak seksi.

Nuk dihet nëse kjo ndërhyrje është bërë para se ajo të shkonte në Madagaskar të Afrikës apo aktualisht, por ajo që duket, mbetet fakti se Elsa nuk ka më buzët që kishte.
 
Top