• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Elvan thyen rekord, 100 mijë klikime për një javë në youtube

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Elvana Gjata nga fundi i muajt do të realizojë një koncert të madh në qytetin e Strugës. Reklama dhe publiciteti i madh që po bëhet nëpër qytetet shqiptare të Maqedonisë nga organizatorët, le të kuptohet se bëhet fjalë vërtetë për një mega spektakël.


Biletat nuk kanë ndonjë çmim shumë të lartë, por në krahasim me këngëtarët e tjerë, për Elvanën do paguhet pak më shumë, diku rreh 5 euro. Si mysafirë special të këtij spektakli mësohet se janë ftuar grupi i mirënjohur kosovarë, “Skillz” të cilët pritet të japin atmosferë së bashku me këngëtaren seksi.

Sponzor gjeneral i koncertit në këtë rast përveç disa kompanive të mëdha atje, paraqitet edhe Ministria e zhvillimit dhe mjedisit hapësinor e Maqedonisë.

Kënga më e re e titulluar “A ke ti zemër”, po pëlqehet aq shumë sa në faqen e videove “youtube” është shpërndarë në disa qindra llogari, ndërsa klikimet për një javë kanë arritur mbi 100.000. Klipi është punuar me produksionin kosovarë “Entermedia”, ndërsa përmban disa skena interesante.

Ndër më të pëlqyerat paraqitet skena kur këngëtarja është duke lëpirë akulloren. Përkundër klipeve tjera ku Elvana paraqitej ekstravagante, këtë radhë ajo i ka ikur atij stili dhe sensualitetin e saj po e shfaq në një dozë më të vogël.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top