• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Elvis Pupa djeg shaminë e beqarit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Elvis Pupa i ka dhënë fund beqarisë, të enjten e 23 shtatorit në një dasmë tradicionale ku të ftuar kanë qenë shumë personazhe publike.


Aktori i njohur i humorit, ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij 2-vjeçare me Belinën, shqiptaren që prej 13 vitesh ka ngritur jetesën e saj në Amerikë.

Kjo ka qenë dhe arsyeja pse Elvisi i ka munguar skenës gjatë kësaj periudhe, por siç kemi mësuar pritet që së shpejti ai t’i rikthehet angazhimeve të tij në ekran, ndonëse jo për shumë kohë.

Muajin e mjaltit ende se kanë vendosur se ku do ta kalojnë, ekziston mundësia që të jetë një udhëtim nëpër disa shtete të Amerikës, por ende asgjë nuk është konkrete. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Elvis Pupa djeg shaminë e beqarit

Elvis Pupa i ka dhënë fund beqarisë, të enjten e 23 shtatorit në një dasmë tradicionale ku të ftuar kanë qenë shumë personazhe publike.


Aktori i njohur i humorit, ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij 2-vjeçare me Belinën, shqiptaren që prej 13 vitesh ka ngritur jetesën e saj në Amerikë.

Kjo ka qenë dhe arsyeja pse Elvisi i ka munguar skenës gjatë kësaj periudhe, por siç kemi mësuar pritet që së shpejti ai t’i rikthehet angazhimeve të tij në ekran, ndonëse jo për shumë kohë.

Muajin e mjaltit ende se kanë vendosur se ku do ta kalojnë, ekziston mundësia që të jetë një udhëtim nëpër disa shtete të Amerikës, por ende asgjë nuk është konkrete. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!

Qyqa çfare emri Belina ,jo po Bedrana :p
Ka ma ke gjet Viso ...thash se e paska djeg shamin e beqarit mshijak ka bo aheng te modh anej :p
 
Top