• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Elza Marku është bërë nuse

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Përfaqësuesja e Kosovës në Top Model of the World dhe në Miss Earth, Elza Marku është bërë nuse përkohësisht gjatë një sfilate që këtë javë është mbajtur në Dubai.


Bukuroshja gjakovare, në një intervistë për Express Rozë, më parë kishte thënë se është singel dhe se ka dëshirë që të punojë më shumë në karrierën e saj.

Sfilata me tesha të nusërisë që u mbajt në Dubai ishte kreacion i disenjatorit të modës Deepak Ramrakhiani, kurse Elza u paraqit në kuadër të “Creations Fashion Week 2010”./express/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top