• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ema Andrea në lidhje dashurie me një regjizor

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ema Andrea është një nga aktoret e suk sesshme të ditëve tona. Këtë herë në fakt Ema vjen në “Bluetooth” me jetën e saj private.


Aktorja Ema Andrea është në lidhje dashurie me një regjisor të ri, jo vetëm në karrierë, por edhe në moshë. Ai është 31 vjeçari Ergys Lubonja, që aktualisht punon në një emision në një nga televizionet e kryeqytetit.

Ajo që tërheq jo pak në këtë raport është mosha e aktores 9 vjet më e madhe se regjisori, por këtu bashkohemi me aksiomën e pavdekshme, që “dashuria nuk njeh moshë”.

Çifti i lidhur prej disa muajsh shihet shpesh e më shpesh së bashku, e jo vetëm kaq, por Ergysi çdo ditë shkon e merr pas mësimit Emën në Akademinë e Arteve.

Ai e pret me makinën e tij xhip nga hyrja në krah të majtë të Akademisë, aty ku është fokusuar edhe nga paparaci ynë. Ndërkaq aktorja Andrea ka hedhur pas krahëve një martesë, prej së cilës ka edhe një vajzë 16 vjeçare. /Bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top