• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ema një femër seksi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nuk ka dashur asnjëherë të bëhet konkurencë e motrave, por gjithmonë është etiketuar si një femër seksi. Derisa shumica thonë që ajo është bërë e famshme falë motrave, disa të tjerë flasin bindshëm se Ema është akoma më bukuroshe dhe me fizik më të mirë se motrat e saja.


Punon vetëm, e pavarur nga familja dhe biznesi po i ecën shumë mirë. Ema menaxhon një butik për femra në një nga qendrat komerciale më të njohura të Prishtinës, në “Grand Store”.

Shpesh gjendet në udhëtim, shkak i punës që e detyron të lëvizë për blerjen e mallit. Një vajzë shumë ambicioze e cila asnjëherë nuk i është frikësuar punës, pasi më herët Ema ka punuar dhe në disa kompani sigurimi. Prapanicë të hedhur sikur një latine, pamje shumë femërore dhe një buzëqeshje të ëmbël, janë këto disa nga karakteristikat me të cilat mund të përshkruhet motra e Adelina dhe Zanfina Ismailit.

Nga ajo që shihet, mund të konkludohet se Ema ka trup dhe prapanicë më të mirë se gjithë femrat e estradës shqiptare. Një fizik “alla” Jenifer Lopez, kështu komentohen fotot e Emës në profilin e saj në face book. Imagjinoni sikur ajo të ishte fytyrë publike, sigurisht që do u’a kalonte të gjithave.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top