• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Emina Çunmulaj reklamon xhinset e Kosovatexit

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj reklamon xhinset e para shqiptare. Emina, qe eshte e para modele shqiptare qe ka arritur te dale ne kopertinat e revistave te njohura te modes si “Vogue” dhe “Marie Claire” dhe po e para qe ka sfiluar per pothuajse te gjithe stilistet me te njohur te si D&G, Cavalli, Valentino, Vera Wang, Ferreti, Jean-Paul Gaultier, Oscar de la Renta, Stella McCartney, Alexander McQueen etj. kete here reklamon nje koleksion te xhinseve që mban firmën e Blerim Destanit dhe Fadil Berishës, dy artistë shqiptarë të Holivudit.
Red & Black Jeans prodhohen në Fabrikën e xhinseve dhe konfeksionit Kosovatex, ndërsa interesimin per xhinset shqiptare te reklamuara nga bukuroshja Çunmulaj e kane shfaqur shume firma te njohura ne bote.
 
Top