• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Emine Çunmulaj ka pozuar për revisten “Elle”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Emine Çunmulaj, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA), ka pozuar për edicionin e shkurtit të revistës së njohur “Elle” në Gjermani, për të cilën ajo ka dhënë edhe një intervistë.


Bukuroshja ka thënë se gjatë këtij viti është shumë e angazhuar nëpër revista mode të ndryshme që do të mbahen nëpër botë.

Çunmulaj ishte manekinia e kopertinës së kësaj reviste gjermane edhe për muajin nëntor-* dhjetor të vitit* 2009.

“Elle” është një revistë që i kushtohet modës luksoze dhe të bukurës. Ndërkaq, Çunmulaj në fund të vitit të kaluar vizitoi edhe Kosovën, ku mbajti një revistë mode në Gjakovë, në të cilën patën marrë pjesë edhe modele të tjera të njohura kosovare e shqiptare.

Një ndër to ishte edhe manekinia e fundit, Marigona Dragusha, shoqëruesja e dytë e “Miss Universe”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top