• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eminem i dashuruar në Rihannan?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Reperi i njohur, Eminem, thuhet se ka dëshirë që të krijojë lidhje dashurie me Rihannan, ndërsa sipas gjyshes së reperit, nipi i saj do të ishte i përkryer për këngëtaren.
Reperi i cili së fundmi ka lansuar klipin e hitit më të ri me Rihannan, “Love The Way You Lie”, thuhet të jetë dashuruar në këngëtaren dhe sipas gjyshes së Eminem, Betty Kresin, ata do të ishin çift i mrekullueshëm.

“Unë mund të shoh totalisht se çfarë sheh çdo vajzë në të, duke përfshirë dhe Rihannan. Ai është aq sharmant, ai gjithnjë ka pasur sy të kaltër, të bukur, të dashur dhe një buzqeshje të mrekullueshme e sharmante. Rihanna do të ishte partner i përshtatshëm për Marshallin (Eminemin). Por, ai duhet të kënaqet me jetën dhe të mos humbasë kohë me lidhje dashurie për momentin”, theksoi gjyshja e reperit.

Nga ana tjetër, një burim ka thënë se po që se Rihanna do të shprehte interesimin më të vogël për Eminemin, atëherë lidhja do të ishte formalitet, pasi që të dy po kontaktojnë vazhdimisht me anë të telefonit dhe tekst mesazheve
 
Top