• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eminem ishte tronditur nga vdekja e Murphyt

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Eminem ishte tronditur nga vdekja e Murphyt
Eminem ka thënë se ishte tronditur nga lajmi mbi vdekjen e bashkaktores së tij në filmin “8 Mile”, Brittany Murphy, në dhjetorin e vitit të kaluar.
Reperi pohon se gjatë xhirimeve në filmin e vitit 2002, ata ishin bërë mjaft të afërt, ndërkohë që tragjedinë e quan “një çmenduri”.

“Ishte çmenduri. Është çmenduri. Është çmenduri, sepse në një moment ne ishim shumë të afërt dhe ajo ishte një person i mirë”.

“Është çmenduri kur i sheh gjërat, jo vetëm me të, por të gjitha gjërat që po ndodhin në Hollywood me njerëzit që po merren me muzikë, me njerëzit që po merren me aktrim”, ka thënë Eminem për revistën Vibe.
 
Top