• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eminem kërkohet për një dramë televizive

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Eminemi është ftuar që t’i kthehet aktrimit me një paraqitje në dramën amerikane “Detroit 1-8-7”.
Reperi, i cili ka prejardhje nga Detroiti, mori kritika mjaft pozitive me paraqitjen në filmin e vitit 2002, “8 Mile”, ndërsa ka nënshkruar ta luajë veten në hit-serialin televiziv “Entourage” kah fundi i këtij viti.

Ndërsa tani producenti ekzekutiv i dramës “Detroit 1-8-7”, Jason Richman, ka thënë se e dëshiron yllin e hip-hopit të luajë një rol në seritë e ardhshme, ku rolin kryesor e ka Michael Imperioli, që luan një detektiv, i cili e lufton krimin nëpër rrugët e qytetit
 
Top