• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Emma nuk do të zhvishej për film

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Emma Roberts, mbesa e superyllit hollywoodian, Julia Roberts, ka thënë se nuk e ka ndërmend të zhvishet për një rol në ndonjë film.
Aktorja 19 vjeçare thotë se nuk do të ishte aspak e rehatuar nëse do të paraqitej lakuriqe para kamerave.

“Unë nuk di nëse ndonjëherë do ta bëja një skenë të plotë si e zhveshur. Unë kurrë nuk kam pasur një skenë të plotë seksuale, por të shohim”, theksoi Emma Roberts.
 
Top