• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Emri juaj ne Japonisht!

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Në Qoftë Se Doni Të Dini Si Tingellon Emri Juaj Në Japonisht Shihni Me Poshtë!

A - ka
B - tu
C - mi
D - te
E - ku
F - lu
G - ji
H - ri
I - ki
J - zu
K - me
L - ta
M - rin
N - to
O - mo
P - no
Q - ke
R - shi
S - ari
T - chi
U - do
V - ru


Emri im qenka shume i bukur kur u perktheka ne Japonisht Shimorinkitoka :p:p

Hajde prezantohuni edhe ju tani :D
Si quheniëë :D
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,604
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Emri juaj ne Japonisht!

Rinkatoteki hahahahha
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Emri juaj ne Japonisht!

temoshiki hahahaha
 

LiPs

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 11, 2009
Postime
52
Pikët
0
Vendndodhja
kudo
Titulli: Emri juaj ne Japonisht!

e kom bo tek nji forum tjeter kte, dhe ka shumm tema te perbashketa se kush osht spiun ktu:D
 

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Titulli: Emri juaj ne Japonisht!

Spiuna per te miren e atdheut (forumit ;))
Prandaj mos e tradhtoni ''atdheun'' po hajde na thoni emrin :D:D
 

LiPs

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 11, 2009
Postime
52
Pikët
0
Vendndodhja
kudo
Titulli: Emri juaj ne Japonisht!

shekutokiteka .. ncncnc emer shum sexi do kisha atje, qe per nje mij vjet mos tma shqiptonte njeri :)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Emri juaj ne Japonisht!

ueeeeeeeeeee po une se nuk e di me ne japonisht mire qe e di ne shqip hahahaha AURORA
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Emri juaj ne Japonisht!

kadushimoshika :) ahhahaha ca eshte kjo me omg ca meri i shpifur ne japonisht ptyyyyyyyyyyy se dua ne japonisht emrin me mire ne shqipe
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,657
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Emri juaj ne Japonisht!

Gerald = Jikushikatate
Geri = Jikushiki

lol :D
 
Top