• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Enada vetëm spektatore

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jemi mësuar ta shohim gjithmonë në skenë balerinen Enada Hoxha, por nuk ka ndodhur kjo gjë këtë herë.


Enada ka kaluar 3 orë pa lëvizur në karrige, përzier mes spektatorëve duke ndjekur bashkëshortin, që këtë herë kishte në krah një tjetër femër.

Në fakt Enada është ndier paksa e ngurtë në poltronin e saj, një situatë jo fort e këndshme për balerinën që është mësuar gjithmonë në skenë dhe jo spektatore. Madje ajo nuk është pranuar të futet as në “Golden Room”, vendin kur konkurrentët ndanin çdo emocion.

Balerina Enada është ndier krenare edhe si spektatore puna e saj është shfaqur tek pjesa tjetër e trupës së baletit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top