• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ende e virgjer 52 vjec, i nxjerr provat ne web

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Ne moshen 52-vjecare eshte ende e virgjer, sepse nuk ka gjetur ende burrin e duhur dhe sepse per ate seksi eshte i rendesishem. Per te mos folur pastaj qe sipas saj, virgjeria eshte nje vlere. Sarah Jane Newbury ka pasur gjate viteve te fundit disa propozime per martese, pas fames se ardhur nga faqja e saj e internetit (http://www.sarahjanenewbury.com), ne te cilen ka publikuar provat e “paprekshmerise” se saj: pikerisht, certifikatat e garancise qe jane leshuar nga mjeket, te cilet e kane vizituar.

“Nuk kam pasur kurre raporte me njerez”, thote me krenari Sarah, duke lene hapesira per interpretime dashakeqese. Fjale, qe megjithate e bejne 52-vjecaren angleze mes grave me te kerkuara ne Mbreterine e Bashkuar. Ajo eshte duke i rezistuar, pervec propozimeve per martese, edhe joshjeve te revistave per burra, qe i ofrojne kontrata te majme per t’u fotografuar "topless".

E sikur te mos mjaftonte kaq, ne faqen e internetit eshte edhe nje faqe, ku Sarah publikon edhe “deshmite” e ish-te fejuarve te saj, te cilet thuajse te gjithe ne korr pranojne se kane provuar nga te gjitha menyrat, por qe kane deshtuar gjithmone. Virgjeresha Newbury nuk ka asgje kunder marteses, por thjesht eshte duke u ruajtur per njeriun e duhur. Deri me sot nuk e ka gjetur ende, por beson se shpejt do te vije.
IkubINFO

 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Ende e virgjer 52 vjec, i nxjerr provat ne web

germo tare germo se do e gjesh ate njeriun e duhur :D
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Ende e virgjer 52 vjec, i nxjerr provat ne web

hahahaha kte do e coj te vibratori& virgjeria ti ike truri gocave hahahahah e shifni mi goca si perfundoni se vec kerkoni e prap kerkoni e prap nuk mbeteni te kenaqura :D
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
213
Pikët
28
Titulli: Ende e virgjer 52 vjec, i nxjerr provat ne web

I rrofte.

Alb Lover e shef ku e ke grun ashtu sic e deshe...formo propozimin tashi mqse po afron edhe Shen Valentini. haha
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Ende e virgjer 52 vjec, i nxjerr provat ne web

do jet e semur mer :D i kan ik bletet te shkretes :p
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Ende e virgjer 52 vjec, i nxjerr provat ne web

Prap nuk kuptoi gje kjo Diellza , mi goc e kuptoni qe ju jeni ato qe nuk kenaqeni me asgje ?? Prap ja hedhin fajin meshkujve ..hajde mendje hajde :p
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
213
Pikët
28
Titulli: Përgjigje e: Ende e virgjer 52 vjec, i nxjerr provat ne web

Prap nuk kuptoi gje kjo Diellza , mi goc e kuptoni qe ju jeni ato qe nuk kenaqeni me asgje ?? Prap ja hedhin fajin meshkujve ..hajde mendje hajde :p
Faji juaj eshte, pse pergjithsoni? :D

Po nje gje nuk kuptova une, sa mjeke e kishin 'vizituar' kete?
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Ende e virgjer 52 vjec, i nxjerr provat ne web

Po ksaj tipes ktu i kan ik bletet mer i ka ngel vetem kosherja dhe pret te duhurin hajde menje hajde :D
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Ende e virgjer 52 vjec, i nxjerr provat ne web

sa ta provoj njeher kjo se pastaj ka me ik me 5020 burra do nxjerri vitet qe se ka bo :p
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Ende e virgjer 52 vjec, i nxjerr provat ne web

mire tani ta marre vesh une , e ca fitoi kjo qe ka rujt virgjerine deri ne kte moshe ????????????? mfalni per injorancen . a mund tma shpjegoje dikush ???
e beri per fame ?????

per mua qenka karalleshe femer vallaj . thjesht mendim personal
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Ende e virgjer 52 vjec, i nxjerr provat ne web

kjo femra o do jete e semure menderisht, ose qeka aq e zgjut sa ka gjet nje menyre per te fituar. sa per virgjerine e saj seshte e para ne ket bote ma merr mendja
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Ende e virgjer 52 vjec, i nxjerr provat ne web

Pse thua e para ne kemi femra edhe ne forum te virgjera nga 40 vjece hahahaha
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Ende e virgjer 52 vjec, i nxjerr provat ne web

ti dike hollesira loooooooool :p po une thash qe seshte ndonje gje e ralle kshu mendoj une
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Ende e virgjer 52 vjec, i nxjerr provat ne web

hidhe kur ka batice te pakten :p:p
 
Top