• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Endrra e Genta Ismailit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Edhe ata që i kanë të gjitha, ëndërrojnë. Listës së ëndërrimtarëve i bashkohet edhe këngëtarja Genta Ismaili.


Ndonëse ka jetuar për vite me radhë në Amerikë, mundësia për të qenë e pranishme me muzikën e saj atje duket se është e pakët. Disa shpresa të vaktë i jepeshin kohë pas kohe, por asgjë konkrete.

Këngëtarja ka deklaruar se po tenton edhe më tej që produksionet e saj t’i lançojë në tregun ndërkombëtar. Toka e ëndrrave duket se nuk është edhe toka e mundësive të mëdha për sukses.

Pritet që shumë shpejt këngëtarja të hedhë në treg disa këngë te reja të cilat do të jenë të destinuara për tregun ndërkombëtar, për këtë qëllim ato po punohen edhe në gjuhën angleze.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top