• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Endrra te cuditshme.

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
13,147
Pikët
113
Ti me mire me kishe gjuajtur shume here nga pak, se sa me gjujte nje here , per te gjitha heret😁
-qesh--qesh--qesh--qesh--qesh--qesh--qesh--qesh-
Nuk të gjuaj më, jam bër pishman dhe për ato herë që të kam gjuajtur😁të jap fjalën e pionierit🤣🤣🤣

Ke par ndonjë ëndërr kokqyp😁
 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
6,593
Pikët
113
-qesh--qesh--qesh--qesh--qesh--qesh--qesh--qesh-
Nuk të gjuaj më, jam bër pishman dhe për ato herë që të kam gjuajtur😁të jap fjalën e pionierit🤣🤣🤣

Ke par ndonjë ëndërr kokqyp😁
Jo hic... asnji enderr , pyete nji here nicktjeter... a ka zgjidhje ky problemi im, se nuk shtyhet gjumi pa endrra... ka nevoje robi per ndonji dore mhb , kur fle gjume🤣🤣
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
13,147
Pikët
113
Jo hic... asnji enderr , pyete nji here nicktjeter... a ka zgjidhje ky problemi im, se nuk shtyhet gjumi pa endrra... ka nevoje robi per ndonji dore mhb , kur fle gjume🤣🤣
-qesh- -qesh- -qesh- -qesh- -qesh- -qesh- -qesh- -qesh- -qesh-

Rri se po të ven ndonjë epitet nga të vetat ajo😜apo të ka mar malli🤣🤣
 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
6,593
Pikët
113
-qesh- -qesh- -qesh- -qesh- -qesh- -qesh- -qesh- -qesh- -qesh-

Rri se po të ven ndonjë epitet nga të vetat ajo😜apo të ka mar malli🤣🤣
Hahahhahahahha... po s ka gje , le te nxjerre dufin🤣🤣
S ka gje , se ajo shpreh , cfare ka nevoje😜
Po pse te jem une ai qe i nevojitet... kam filluar shoh shpesh veten ne pasqyre🤣🤣🤣
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
13,147
Pikët
113
Hahahhahahahha... po s ka gje , le te nxjerre dufin🤣🤣
S ka gje , se ajo shpreh , cfare ka nevoje😜
Po pse te une ai qe i nevojitet... kam filluar shoh shpesh veten ne pasqyre🤣🤣🤣
Ja ti them të mari librin e shpis dhe të nxjerri dufin-qesh- -qesh- -qesh-

Kush duket më i bukur, ai ke pasqyra apo origjinali🤣🤣🤣
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,874
Pikët
113
Kam pa mrom ne enderr nje person me paruke kacurrel, trup i vogel dhe kishte nje karroc qe e terhiqnin ca qen te vegjel.
ky te karroca po bote triko dhe perpara kishte ca brinj per me i be zgar .
Mbrapa karrocec nje trup i madh tek me shihte dhe thoshte skam ca ti bej , lene te tjerri triko .

Posht karroces nje cant .

Karroca hyni ne rruge te ngushta, krejt si vater land mu duk , ne kerkim te thesarit . Amin
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
8,527
Pikët
113
Autobuzat e Tiranes jane te mbipopulluar dhe shpesh ka shume perversa. Keshtu pashe nje enderr mbreme ndersa isha te autobuzi i unazes dhe me preku njeri gjoksin dhe une ia futa nje grusht qe e palosa ,dhe fillova te bertisja " ka ndonje tjeter qe do dhunoje femrat eeee,kaaaaaaaaa?"
Si Rocky Balboa lol
 
Top