• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eneda së shpejti me album të ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Eneda Tarifa, e cila së fundi rrëmbeu vendin e parë në edicionin e shtatë të Festivalit të muzikës moderne shqiptare “Top Fest”, ka premtuar se së shpejti do të vijë me album të ri.


Këngëtarja i ka bërë këto komente për planet e saj gjatë një interviste për “Bluetooth”. Ajo po ashtu ka thënë se shumë shpejt planifikon të realizojë edhe një koncert recital.

“Shumë njerëz ma kanë kërkuar këtë gjë. Nuk di të jap një datë të saktë sepse unë nuk jam shumë e mirë në këtë gjë, di vetëm të them se së shpejti do të vijë një koncert recital për të gjithë artdashësit e mi”, është shprehur Eneda.

Ajo ka zbuluar se është duke punuar edhe në dy këngë të reja dhe me t’i përfunduar ato, do të vijë edhe albumi i ri i saj.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top