• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Enrike Iglesijas do ta mbajë premtimin

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Këngëtari spanjoll Enrike Iglesijas deklaroi se do ta mbajë premtimin që e ka dhënë – do të skijojë lakuriq në ujërat e Majamit nëse Spanja bëhet kampion botë ne futboll!.

„Nëse Spanja e fiton titullin e kampionit, do të dehem dhe do të skijojë lakuriq“, kishte premtuar pop këngëtari, në intervistë për BBS-në. Ai këtë premtim e ka dhënë pas disfatës së Spanjës kundër Zvicrës në ndeshjen e parë të Kampionatit Botëror në Futboll në Republikën e Afrikës së Jugut.
 
Top