• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Enrique Iglesias merr një dhurata të pazakonshme

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Enrique Iglesias ka zbuluar se ai zakonisht pranon dhurata të pazakonshme nga fanset e tij të gjinisë femërore.


Këngëtari 35-vjeçar po ashtu ka zbuluar se ka marrë edhe një dhuratë, e cila në veçanti e ka lërë atë të habitur.

“Disa vite më herët kam marrë vërtet një dhuratë të çuditshme nga një fanse. Vërtet ishte tmerruese, një tampon të shfrytëzuar! Kjo ka qenë gjëja më e çuditshme”, ka thënë këngëtari për Bang Showbiz.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top