• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Era po mendon vetem pushimet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pas suksesit të shijuar nga publikimi i klipit të fundit “U make me feel hot” Era Rusi vendos të kalojë disa ditë pranë detit duke shijuar rrezet e diellit, nën shoqërinë e miqve.


Kënga mban firmën e Adrian Hilës.

Një klip plot ngjyra e ritëm. Bluetooth citon këngëtaren të ketë thënë se “Pas suksesit të klipit, po mendoj vetëm pushimet.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top