• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Erdha dhe une ketej !

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Erdha dhe une ketej !

lol Jone mire se erdhe dhe kalofsh mire..dhe kur te kesh kohe na boj ndonje kenge per forumin lol
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Erdha dhe une ketej !


gjunah te qenka mos me te njohe ty moj Jona:d

Mire se na erdhe dhe cdo te mira te uroj ne jete Jona, kalofsh bukur mes nesh
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Erdha dhe une ketej !

M.erdhe ne forum Jona :) te uroj momente te bukura mes nesh...paçim :D
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Erdha dhe une ketej !

Mirserdhe Joan ne mesin tone shpresoj tja kalosh sa me mire me ne.;));))
 

Jona Koleci

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
2
Pikët
0
Vendndodhja
Athens, Greece
Përgjigje e: Erdha dhe une ketej !

Falemiderit te gjithve jeni te mrekullushem nderkohe ju pershendes me kengen e kunkurimit qe bera ne Top Fest [ame="http://www.youtube.com/watch?v=ON7s7nCok3o"]YouTube - JONA - Humb kontroll. Top fest 7. HD . St. Shtojzovallja e vogel`thankyou`kiss
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Erdha dhe une ketej !

Shume bukur Jona , je e bukur ke talent , kendo sa me embel dhe do i kesh njerezit te gjunjezuar para teje , mire se te na vish :)
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Erdha dhe une ketej !

Mire se erdhe Jona, un nuk te njoh, po as ti sme njeh mua, kshu qe jemi baraz.

Qendrim te kendshem. Te uroj suksese ne Top Fest.
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Erdha dhe une ketej !

Mier se erdhe Jona kalofsh bukur ne forum dhe na fto ce kengetare te tjere nga top fest
 

angel_girl

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 1, 2010
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Uk
Përgjigje e: Erdha dhe une ketej !

Mire se erdhe jona por se c'kam nje pershtypje qe nuk je ti je ajo Jona kengetare megjithate kalofsh bukur :D
 
Status
Temë e mbyllur.
Top