• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Erdha dhe une..

Status
Temë e mbyllur.

bindi

dolcinio
Anëtar
Sep 24, 2010
Postime
1,884
Pikët
38
Vendndodhja
Ne bregdet
Erdha dhe une, pershendes te gjithe antaret e Forum-Al dhe shresoj te ia kalojme mire s,bashku...
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Erdha dhe une..

Mire se erdhe Bindi dhe kalofsh sa me mire ketu.
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Erdha dhe une..

Welcome bindi shpresoj tja kalosh mire me ne
 

bindi

dolcinio
Anëtar
Sep 24, 2010
Postime
1,884
Pikët
38
Vendndodhja
Ne bregdet
Përgjigje e: Erdha dhe une..

ju falemderit te gjithve per mirpritjen e ngrohte, shume nga antaret i njohe nga
forumi i meparshem, me nje ndryshim te vogel te avatareve e sidos te femrave qe me fantazin qe kane, duken me te bukura dhe picpillosura...,urime dhe gjithe te mirat
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,806
Pikët
113
Përgjigje e: Erdha dhe une..

Mire se erdhe,kalofsh bukur:)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top